Hakkımızda

İşbilir Mermer Granit

1994 yılında kurulan firmamız 15 yıldır mermer ve granit ithalat - toptan satış ve pazarlama üzerine hizmet vermektedir.

İşbilirmermer ve granit 2003 yılında şirketleşmiş olup mermer ve granit üzerine kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Günümüzde en dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan granit, inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda satışın yanısıra granite şekil veren İşbilir Granit, İstanbul ' da sektörün öncüsü konumundadır.

Prensiplerimiz zamanında, teslim ücretsiz fiyatlandırma kaliteli, malzeme ve işçiliktir. Mutfak tezgahlari, mermer, mermerit veya granit, mezar mermerleri, kabristanlar v.b alanlarda faaliyet gösteren firmaların tercihi konumundayız. İnşaat dekorasyon, basamak döşeme kaplama ve denizlik işleri malzemelerini itina ile müşterilerimizi memnun edecek sekilde teslim etmekteyiz. 

Tecrübemiz yaklaşık yüzbinlerce metretül granit onbinlercemetretül mermer denizlik onbinlerce metre kare yer döşemesi, onbinlerce metrekare duvar kaplaması onbinlercemetretül basamak mermeri binlerce eşik mermeri yüzlerce granit mutfak tezgahı binlerce metre mermer mutfak tezgahı malzemesidir.